Závodníci mezinárodní

Ian Hutchinson

Špičkový závodník na přírodních okruzích, který se stal i legendou je Angličan Ian Hutchinson. Právě on přepsal historii na TT Isle of Man, kdy jako první vyhrál všech pět závodů v jednom týdnu. V současné době má již osm vítězství z TT a mnoho dalších skvělých výsledků. Po velmi vážném úrazu levé nohy a osmnácti měsíční pauze, se dokázal naplno vrátit do závodění a při svém prvním startu v sezóně, vyhrál Macau Grand Prix 2013.

 

 

Josh Brookes

Australský jezdec, který vyhrál národní mistrovství ve třídách Supersport a Superbike. V roce 2012 skončil celkově druhý v anglickém šampionátu superbiků - British Superbike Championship. Josh Brookes měl v roce 2013 velmi dobrý vstup i do Road Racing závodů. Jeho debut na TT Isle of Man byl vynikající. Zapsal se do výsledkové listiny jako vůbec nejrychlejší nováček v historii závodu TT Isle of Man s průměrnou rychlostí na jedno kolo 205,55 km/h.

 

 

Chris Walker

Uznávaný britský jezdec, který závodí přes dvacet let a má za sebou mnoho skvělých výsledků. To potvrzuje například celkově osmé místo v BSB z roku 2012.

 

 

Cameron Donald

Cameron je závodník z Austrálie, který soutěžil v mnoha šampionátech, včetně asijské Road Racing šampionátu. Vyhrál dvakrát Macau GP v kategorii Supersport. Na TT Isle of Man se prosadil už v kategorii „nováčků“ kterou dokázal vyhrát. Na TT už byl na cestě k vítězství v nejprestižnější třídě Senior, ale jeho motorka se při vedení v závodě poškodila a přestal mazat motor. Navzdory takovému problému dojel do cíle na skvělém druhém místě.

 

 

Jack Kennedy

Irský jezdec, který pravidelně boduje v britském mistrovství. Z roku 2012 mu patří druhá příčka absolutně, v kategorii British Supersport Championship. V roce 2014 by měl Jack vyzkoušet svoje kvality v Mistrovství Světa supersportů za team PTR Honda.

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů