Oblečení RST Ventilator V CE

16.07.2018

Podstatou úspěchu bundy Ventilator V je síťovina (K492 Mesh), a proto je ideální do horkých letních dnů. Stejně dobře se ovšem hodí do všech rozmarů počasí. Díky vyjímatelné klima membráně a termo vložce, je komplet Ventilator možné využít celoročně!

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=40

Rukavice RST Stunt III CE

10.07.2018

Krátké letní rukavice Stunt III jsou velmi pohodlné a skvěle se hodí k textilní i kožené bundě. Mají měkkou anilinovou kůži na dlani, zpevněný malíček, na prstech větrací otvory z PU a perforované kožené panely pro komfort v teplém počasí. Přidejte k tomu klouby vyztužené karbonem a Stunt III nabízí vše, co byste mohli chtít od krátkých sportovních rukavic.

Více na: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=47

 

RST Aramid jeans

26.06.2018

Aramidové jeansy RST jsou dostupné v pánském i dámském provedení a vybrat si můžete celkem ze sedmi různých modelů v několika barevných variantách. TOP modelem jsou jeansy Tech Pro CE, které získaly nejvyšší hodnocení s certifikací bezpečnosti AAA. Ke standardnímu střihu nabízíme modely ve zkrácené i prodloužené verzi, klasické „kapsáče“ nebo Skinny Fit pro dámy.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=21

Oblečení RST Adventure III CE

12.06.2018

Vaše oblečení musí vydržet všechny nástrahy, které příroda nachystá! Od teplot pod bodem mrazu přes monzunové deště až po saharské vedro. A nejen to, musí být praktické a pohodlné pro mnohahodinovou jízdu. Díky naší 30ti leté zkušenosti s vývojem a výrobou motocyklového oblečení a jeho důkladným testováním mohl vzniknout nejlepší textilní komplet, jaký jsme kdy udělali.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=40

WSBK Brno / CZ – Alex Lowes #22

11.06.2018

O víkendu se na brněnském okruhu konal sedmý podnik mistrovství světa silničních motocyklů. V nedělním závodě dominoval Alex Lowes a vyhrál svůj první závod WSBK! Alex je dlouhodobě nejen továrním jezdcem značky RST, ale také se aktivně podílí na vývoji produktů v závodním oddělení.

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů