Ve vybavení od anglického RST sezóna ještě nekončí!

22.09.2017

Značka RST nabízí ve svém sortimentu skvělé produkty i do nepříznivého počasí a v Anglii o chladném a deštivém počasí vědí své. Je zcela běžné, že tam motorkáři jezdí celoročně a tomu musí odpovídat i jejich vybavení. U nás léto pomalu končí, ale pokud budete mít k dispozici správné moto oblečení, můžete si ježdění užívat ještě mnoho dní.

Mrkněte do sortimentu značky RST, nebo navštivte některého z našich prodejců, kde vám ochotně poradí.

FIM EWC / 24H Bol d’Or - Karel Hanika #21

18.09.2017

První závod mistrovství světa vytrvalostních závodů 2017/2018 ve francouzském Le Castellet má za sebou Karel Hanika. Už v kvalifikaci zajížděl Karel velmi rychlá kola a v závodě svoji výkonnost jen potvrdil, když významně pomohl teamu EKO IVRacing BMW CSEU dokončit závod na pěkném pátém místě.

Gratulujeme!

BSB - Oulton Park

18.09.2017

Své první pódium získal Bradley Ray #28 jako úplně nejmladší jezdec ve startovním poli prestižní třídy Superbike. Na okruhu Oulton Park dojel na třetím místě.

Alpe Adria Grobnik - Karel Hanika #98

14.09.2017

Finále šampionátu Alpe Adria se konalo v chorvatské Rijece na okruhu Grobnik. Oba závody třídy Superbike vyhrál Karel Hanika, který bral účast v Rijece jako kvalitní trénink před vytrvalostním závodem FIM EWC / 24H Bol d’Or.

BSB - Silverstone GP

12.09.2017

Na okruhu Silverstone GP si v britském mistrovství dojeli hned tři jezdci RST pro první místo. Keith Farmer #33 ve třídě Supersport, Richard Cooper #47 Superstock 1000 a Joe Collier #4 vyhrál nejen samotný závod, ale i celkově Ducati Trioptions Cup, který je součástí britského šampionátu.