WSBK Qatar – Alex Lowes #22

06.01.2017

Podařený závěr sezóny měl Alex Lowes ve finálovém závodě mistrovství světa World Superbike. Na okruhu Losail v Kataru podal parádní výkon a z dvanácté pozice na startu si dojel pro skvělé 3.místo!

British Supersport Champion 2017 – Keith Farmer #33

20.10.2017

Specifické okruhy, proměnlivé počasí a skvělá konkurence závodníků. To je britský národní šampionát BSB. Třídu Supersport vyhrál celkově Keith Farmer, závodící v kompletním vybavení od RST.

Irský rychlík - Derek McGee #86

09.10.2017

Parádní hattrick získal v irském šampionátu Derek McGee, který celkově vyhrál třídu Supertwin, Supersport a Superstock 1000. Derek závodí v kompletním vybavení od RST.
Kombinéza: RST Pro Series CPX-C
Rukavice: RST Tractech EVO
Boty: RST Pro Series Race

IRRC 2017 – Kamil Holán #74

28.09.2017

Velmi náročnou závodní sezónu na přírodních okruzích má za sebou Kamil Holán. Odjel kompletní International Road Racing Championship – IRRC, kde závodil v obou hlavních třídách. V celkovém pořadí mu patří 8.místo na superbiku a 4.místo ve třídě Supersport.

Gratulujeme!

Ve vybavení od anglického RST sezóna ještě nekončí!

22.09.2017

Značka RST nabízí ve svém sortimentu skvělé produkty i do nepříznivého počasí a v Anglii o chladném a deštivém počasí vědí své. Je zcela běžné, že tam motorkáři jezdí celoročně a tomu musí odpovídat i jejich vybavení. U nás léto pomalu končí, ale pokud budete mít k dispozici správné moto oblečení, můžete si ježdění užívat ještě mnoho dní.

Mrkněte do sortimentu značky RST, nebo navštivte některého z našich prodejců, kde vám ochotně poradí.

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů