Rukavice RST PARAGON V CE

02.10.2018

Voděodolné rukavice Paragon V se skvěle hodí do nepříznivého počasí. Svrchní materiál je kombinací prvotřídní hovězí kůže a textilního materiálu Maxtex. Uvnitř rukavice je použita nepromokavá a prodyšná membrána HIPORA. Pohodlí a teplo v rukavicích zajišťuje měkká termo podšívka. Ergonomicky tvarované prsty, karbonové chrániče kloubů, dvojitá vrstva kůže v oblasti dlaně, nastavitelné zapínání na zápěstí i manžety, silikonové proužky na prstech a další skvělé vychytávky, řadí tento model rukavic na velmi vysokou úroveň.

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=50

FIM Endurance World Championship 2018/2019 – 24H Bol d'Or / F

17.09.2018

Velmi dobře vstoupil Team Wepol Racing do nové sezóny mistrovství světa vytrvalostních závodů FIM EWC. V nabité konkurenci 59. týmů, dokončil čtyřiadvacetihodinový závod Bol d’Or na skvělém 3. místě!

Oblečení RST Pro Series Paragon V CE

06.09.2018

Pátá generace kompletu Paragon, zvedla laťku cestovního oblečení na novou úroveň. Také u tohoto modelu tvoří svrchní materiál kombinaci Maxtexu (s teflonovou vrstvou) a balistického nylonu. Uvnitř bundy je použita vodě odolná a prodyšná membrána Sinaqua, odnímatelná prošívaná vložka pro maximální komfort i v těch nejhorších podmínkách. RST Paragon V má nejen veškeré chrániče s certifikací, ale i certifikát CE na oblečení jako celek!

Více zde: http://rstmoto.cz/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=40

Classic Tourist Trophy 2018

30.08.2018

Velkou událostí pro všechny příznivce závodů historických motocyklů, je již tradiční Classic TT na ostrově Man. RST jezdci zde samozřejmě nemohli chybět a zajeli několik skvělých výsledků. Vrcholem bylo kompletní pódium pro RST ve třídě 350ccm Junior Classic TT! 

IRRC Supersport Champion 2018 - Matthieu Lagrive #45

25.08.2018

RST pilot Matt Lagrive závodí letos premiérově v seriálu Internationl Road Racing Championship a po závodech v Hořicích, si zajistil celkové vítězství ve třídě Supersport!!!

Matt používá kompletním vybavení od RST = funkční prádlo TECH X COOLMAX, boty PRO SERIES RACE, rukavice TRACTECH EVO RACE a kombinézu PRO SERIES V3.

Kontaktní formulář

Souhlasím s odesláním údajů